Renault Captur E-Tech Full Hybrid 145 Esprit Alpine
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Captur |
| Variant | E-Tech Full Hybrid 145 Esprit Alpine |
| Modelreeks | 2024 - heden |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | MC95 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 11.000 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | BLUE RQH+BLACK GNE (BIYNM) |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1600 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 94 Pk |
| Vermogen Kw | 69 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 105 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6e |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Afleverpakketten
Standaard afleverpakket
- Wettelijke basis garantie
- Minimaal 3 maanden APK
- Voeistoffen op pijl gezet
Gratis bij aankoop van de auto
Premium afleverpakket
- 12 maanden BOVAG garantie
- 14 dagen omruilgarantie
- RDW voertuigrapport
- Onderhoudsbeurt bij aflevering
- Distributieriem wordt gratis vervangen als vervanging binnen 12 maanden noodzakelijk is
- Op 88 punten gecontroleerd
- Minimaal 12 maanden APK keuring
- Minimaal halve tank brandstof
- Complete reinigingsbehandeling binnen en buiten
- 1 jaar pechhulp in heel Europa
Voor slechts € 895,-
Omschrijving
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Merk: Renault
Model: Captur
Type: E-Tech Full Hybrid 145 Esprit Alpine
Referentienummer: MC-95-38
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 48 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 170 km/u
Accu: 1 kWh
Maten en gewichten
Laadvermogen: 530 kg
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 179 x 157 cm
Wielbasis: 263 cm
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Minimaal 3 maanden APK
- Vloeistoffen op peil gezet
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie - Dijkwel Premium afleverpakket (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
14 dagen omruilgarantie
RDW voertuigrapport
Onderhoudsbeurt bij aflevering
Distributieriem wordt gratis vervangen als
vervanging binnen 12 maanden noodzakelijk is
Op 88 punten gecontroleerd
Minimaal 12 maanden APK keuring
Minimaal halve tank brandstof
Complete reinigingsbehandeling binnen en buiten
Auto in de wax gezet
1 jaar pechhulp in geheel Europa
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Overige informatie
Basiskleur: blauw / zwart
Auto Dijkwel is uw vertrouwde officiële Renault en Dacia adres voor Walcheren sinds 1979.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Per e-mail of whatsapp kunnen wij op afstand een indicatie afgeven onder voorbehoud van technisch goed en alles functionerend naar behoren. Om het voorstel concreet te maken van het betreffende inruilvoertuig is het wel vereist de auto mee te nemen.
NIEUW: Nu ook Occasion Private Lease! Voor een vast maandbedrag zorgeloos auto rijden. Scherpe tarieven EN inruil / aanbetaling mogelijk!
Financial Lease mogelijk vanaf 4,99%. In voorkomende gevallen jaarcijfers niet nodig. Ook privé mogelijk.
Let op: GELD LENEN KOST GELD!
(Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden)
Waar staat deze Renault Captur
Carteam Auto Dijkwel
Marie Curieweg 3
4389 WB Vlissingen (Ritthem)
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2025
- Automatisch
- 6.732 km
- Benzine
- 2023
- Automatisch
- 20.128 km
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 63.000 km
