Peugeot Expert 1.5 BlueHDi 120 S&S L2
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | Expert |
| Variant | 1.5 BlueHDi 120 S&S L2 |
| Modelreeks | 2024 - heden |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 1.631 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | V-10-JBR |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand |
50 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 3 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gris artense |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Stof bekleding 'curitiba meltem brasilia' zwart/grijs |
| APK Datum | 31-10-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1499 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 120 Pk |
| Vermogen Kw | 88 Kw |
| Koppel | 300 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,6 l/100km |
| CO2-emissie | 173 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 148 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Afleverpakketten
Standaard afleverpakket
- Wettelijke basis garantie
- Minimaal 3 maanden APK
- Voeistoffen op pijl gezet
Gratis bij aankoop van de auto
Premium afleverpakket
- 12 maanden BOVAG garantie
- 14 dagen omruilgarantie
- RDW voertuigrapport
- Onderhoudsbeurt bij aflevering
- Distributieriem wordt gratis vervangen als vervanging binnen 12 maanden noodzakelijk is
- Op 88 punten gecontroleerd
- Minimaal 12 maanden APK keuring
- Minimaal halve tank brandstof
- Complete reinigingsbehandeling binnen en buiten
- 1 jaar pechhulp in heel Europa
Voor slechts € 895,-
Beschrijvingen
Algemene informatie
Merk: Peugeot
Model: Expert
Type: 1.5 BlueHDi 120 S&S L2
Carrosserievorm: Bestelauto
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 69 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 16,0 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 498 x 192 cm
Wielbasis: 328 cm
Gewichten
Laadvermogen: 1.025 kg
GVW: 2.656 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 5.300 l
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 173 g/km
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 31-10-2026
Beschikbare afleverpakketten:
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Dijkwel Premium afleverpakket (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
14 dagen omruilgarantie
RDW voertuigrapport
Onderhoudsbeurt bij aflevering
Distributieriem wordt gratis vervangen als
vervanging binnen 12 maanden noodzakelijk is
Op 88 punten gecontroleerd
Minimaal 12 maanden APK keuring
Minimaal halve tank brandstof
Complete reinigingsbehandeling binnen en buiten
Auto in de wax gezet
1 jaar pechhulp in geheel Europa
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Carteam Auto Dijkwel is hét autobedrijf voor alle merken! Of u nu een nieuwe auto of een occasion zoekt, wij helpen u graag. Ook voor onderhoud staan wij voor u klaar!
Bel voor meer informatie 0118-488466 (ook Whatsapp) of mail: info@autodijkwel.nl.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Per e-mail of whatsapp kunnen wij op afstand een indicatie afgeven onder voorbehoud van technisch goed en alles functionerend naar behoren. Om het voorstel concreet te maken van het betreffende inruilvoertuig is het wel vereist de auto mee te nemen.
NIEUW: Nu ook Occasion Private Lease! Voor een vast maandbedrag zorgeloos auto rijden. Scherpe tarieven EN inruil / aanbetaling mogelijk!
Financial Lease mogelijk vanaf 4,99%. In voorkomende gevallen jaarcijfers niet nodig. Ook privé mogelijk.
Let op: GELD LENEN KOST GELD!
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
